Bal Karnawałowy

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 12.01.2022r w naszym przedszkolu.
Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.
W tym roku bal w naszym przedszkolu poprowadziła Pani Małgorzata Ziemacka – profesjonalny animator zabaw dla dzieci. Zabawy, które przygotowała dla dzieci mogłyby trwać bez końca. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach i pląsach. W sali w czasie tańców było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego spotkania.
Bardzo dziękujemy Pani Małgosi za zaangażowanie w poprowadzenie balu i wywołanie tyle radości i uśmiechu na twarzach naszych dzieci.