Bal Choinkowy

22 stycznia dzieci z naszego przedszkola ze swoimi rodzicami spotkali się na balu choinkowym w lokalu ? Bartis?.
Był to bal przebierańców, a więc każdy przedszkolak w bajkowym stroju brał udział w tańcach i pląsach przy muzyce.
Do zabawy przygrywał zespół ? Imprezka 24?, a dwaj klauni Pufi i Tofcio wprowadzili radosna atmosferę wszystkich zabawiając i zapraszając do konkursów dzieci i ich rodziców.
Atrakcją balu były ogromne mydlane bańki, w których mieściły się maluch. Zabawa była wspaniała. Na bal przybył również Mikołaj, który obdarował każdego przedszkolaka prezentem.
Bal przebierańców przyniósł wszystkim dzieciom wiele radości i wrażeń. Był to czas wesołej zabawy i magicznej atmosfery i na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich.