„Babciu Dziadku kochamy Was”- uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

Dziadkowie dla wielu ludzi od lat stanowią niezaprzeczalny symbol miłości, cierpliwości, troski i spokoju. Nic więc dziwnego, że wśród form współpracy ze środowiskiem rodzinnym Dzień Babci i Dziadka zawsze zajmuje kluczowe miejsce. Jest jednym z najważniejszych spotkań rodzinnych organizowanych na terenie przedszkola – gromadzi największą liczbę wyjątkowych gości bliskich dzieciom. Nic też dziwnego, że wymaga specjalnej oprawy i wielu przygotowań. W tym roku nie mogliśmy zaprosić naszych Babć i Dziadków do przedszkola. Jednak to nie przeszkodziło nam w przygotowaniu występu artystycznego dla naszych dziadków, który przedstawiliśmy za pomocą telewizji Bart Sat, komunikatorów na portalach społecznościowych.. Każdy przedszkolak bardzo się starał, aby pięknie się zaprezentować. Dzieci z wielkim zaangażowaniem zatańczyły, zaśpiewały i recytowały wierszyki. Mamy nadzieję, że nasze występy i upominki dostarczyły  mnóstwo radości i uśmiechu dla naszych kochanych babć i dziadków.
                                            Opracowała :Ewa Przybytek