100 serc na 100-lecie Niepodległości…

100 serc na 100-lecie Niepodległości- warsztaty z rodzicami w grupie „Jeżyków”

„100 serc na 100-lecie Niepodległości” pod takim hasłem 8 listopada 2018 r. odbyło się spotkanie z rodzicami w grupie ” Jeżyków”. Podczas spotkania dzieci przedstawiły swoim rodzicom program artystyczny, przygotowany  z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Spotkanie rozpoczęło się polonezem ,następnie było wspólne śpiewanie  hymnu z zachowaniem właściwej postawy. Przedszkolaki śpiewały piosenki, prezentowały tańce, recytowały wiersze o tematyce patriotycznej. Następnie,aby uczcić Jubileusz 100-lecia,  dzieci wspólnie z rodzicami  wycinały biało-czerwone serca tworząc z nich flagę Polski. Było to spotkanie pełne wzruszeń ,kształtujące postawy patriotyczne ,uczące dzieci szacunku do ojczyzny oraz historycznych wydarzeń.

Danuta Banach